top of page
parādu risinājumi

Konfidenciāla palīdzība un vienkārši uzņēmumu parādu risinājumi

Konfidenciāla un uzticama palīdzība uzņēmumiem, kam ir parādi

Mēs nodrošinām juridisko personu un citu uzņēmumu valdītājiem konfidenciālu un uzticamu palīdzību finansiālo problēmu risināšanā. Mūsu pieredze un prasmes palīdzēs Jums izvēlēties un realizēt piemērotāko risinājumu, vienalga vai risinājums ir uzņēmuma darbības izbeigšana, vai risinājumi, kas ļauj uzņēmumam turpināt darbību.   

Ja jūsu uzņēmums ir finansiālās grūtībās vai tam ir parādi, ko tas nevar samaksāt, zvaniet, lai saņemtu sākotnējo konsultāciju pa tālruni, vai lai vienotos par tikšanos. Mūsu daudzu gadu pieredze dod iespēju uz parādu problēmām skatīties plašāk un uzreiz izskaidrot jums visas iespējas, iespējamos risinājumus un katra risinājuma sekas.  

Covid -19 un juridiskās personas maksātnespējas procesa uzsākšanas ierobežojumi

 

2020.gada 27.decembris

  

Lai atvieglotu to uzņēmumu stāvokli, kuri ir nonākuši finansiālās grūtībās Covid-19 noteikto ierobežojumu dēļ, ir noteikti izņēmumi attiecībā uz maksātnespējas procesa uzsākšanu – līdz 2021.gada 1.martam kreditoriem ir aizliegts iesniegt maksātnespējas procesa pieteikumus, bet parādniekiem nav pienākums uzsākt maksātnespējas procesu..

  

Lasīt tālāk...

covid-19-4908691_1920_edited.png
kriminālatbildība par nodokļu parādiem

Par saimnieciskās darbības turpināšanu, kad uzņēmumam ir nodokļu parādi, draud kriminālatbildība

 

2020.gada 15.septembris

  

Augstākā tiesa ir pateikusi, ka citu maksājumu veikšana laikā, kad uzņēmumam ir nodokļu parādi, ir izvairīšanās no nodokļu samaksas, par ko uzņēmuma valdes locekļiem draud kriminālatbildība.

  

Lasīt tālāk...

tiesiskās aizsardzības procesa regulējuma izmaiņas

Tiesiskās aizsardzības procesa regulējuma izmaiņas saistībā ar Covid-19

 

2020.gada 6.aprīlis

  

Covid-19 (Corona vīrusa) izraisītās krīzes dēļ daudziem uzņēmumiem pietrūkst naudas kārtējo maksājumu veikšanai. Arī tiem uzņēmumiem, kuriem ir uzsākts tiesiskās aizsardzības processs (TAP) rodas grūtības veikt plānotos maksājumus. Lai uzņēmumiem vieglāk būtu risināt parādu problēmas, likumā ir paredzētas izmaiņas, kas ļauj noteikt garākus TAP realizācijas termiņus.

  

Lasīt tālāk...

bottom of page